Dominikánská republika – odpočinková dovolená v Karibiku

Co navštívit

Přidal david-ruzicka, dne 7. 04. 2020,  0x

Dominikánská republika – odpočinková dovolená v Karibiku

Dominikánská republika je stát v Karibském moři. Dominikánská republika je skutečně jedinečnou kombinací přírodních krás, na které může být právem hrdá. V Dominikánské republice je úředním jazykem španělština, dorozumíte se zde i anglicky a německy. Cesta do Dominikánské republiky trvá 10-12 hodin.

Časový posun v Dominikánské republice je -6 hodin vůči středoevropskému času. Místní měnou je dominikánské peso.

Dominikánská republika je místem pro odpočinkovou dovolenou

Dominikánská republika nabízí překrásné písčité pláže, blankytné moře, tropické podnebí s nádhernou přírodou. Je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou v hotelovém resortu s programem all inclusive. V nabídce jsou hotely střední kategorie, ale i luxusní hotely pro náročnější klientelu.

V hotelu se určitě nebudete nudit součástí all inclusive je i velká nabídka sportovních aktivit – nemotorizované vodní sporty, tenis, volejbal, stolní tenis, jízda na kole či na koni.

Kdy vyrazit na dovolenou? Na termínu zase až tolik nezáleží

Do Dominikánské republiky se létá po celý rok. Odlety z Prahy jsou převážné v zimních měsících. Pokud byste chtěli cestovat v období od června do října je lepší využít nabídky německých CK, které jsou cenově výhodnější. Německé cestovní kanceláře nabízejí spoustu hotelů různých kategorií, délku pobytu můžete zvolit dle Vašich požadavků, zájezdy z Německa se realizují celoročně. V nabídce je i mnoho zájezdů Dominikánská republika last minute.

Nejznámějším letoviskem Dominikánské republiky je středisko Punta Cana. Punta Cana nabízí nekonečné pláže s bílým pískem, které jsou lemovány palmovými háji. Transfer z letiště trvá ca 20 – 30 minut.

Dovolená nabízí i bohatý doprovodný program

Každá oblast Dominikánské republiky nabízí výborné možnosti pro sportovní nebo dobrodružné aktivity. Ať už se rozhodnete pro relaxaci na pláži, aktivní odpočinek v podobě vodních sportů nebo pro pozorování fauny a flory, pak nemusíte mít strach, že budete zklamáni. Dominikánská republika uchvátí každého svého návštěvníka, který zde určitě najde to co hledá.

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.