Kam na dovolenou k moři s dětmi

Co navštívit

Přidal cestovani-k-mori, dne 29. 11. 2018,  0x

Kam na dovolenou k moři s dětmi

Vybrat správnou destinaci pro dovolenou s dětmi je občas trochu oříšek. Potřebujete, aby tam bylo bezpečno, zábava a moře, kde si děti můžou hrát. Abyste nemuseli složitě hledat, kde je to podle vašich představ, v tomhle článku máte několik destinací, kam se nemusíte bát s dětmi vycestovat.

Bulharsko

První zemí je Bulharsko. Ceny jsou velmi příznivé a s tím souvisí i ubytování. Hotely jsou vybavené a některé dokonce pořádají programy pro děti, což je velké plus. Pláže jsou krásné a bezpečné a když se vydáte na Slunečné pobřeží, můžete se s dětmi projet na oblíbené turistickém vláčku.

ChorvatskoChorvatsko je pro Čechy velmi oblíbenou destinací, zejména pro rodiny s dětmi. Spousta lidí oceňuje, že se do Chorvatska dá dostat autem a tak si můžou sami určit, kdy pojedou. Ubytování a služby jsou na vysoké úrovni. Vybrané hotely taktéž pořádají programy pro děti. Moře je čisté a vybrat si můžete mezi písečnými a oblázkovými plážemi.

Itálie

V Itálie je oblíbená oblast Benátska a sever země. Potěšit vás může jemný písek na plážích a pozvolný vstup do moře, takže ideální místo pro dětské hry. Navíc je Itálie cenově dostupná a to spousta rodin také ocení.

ŘeckoPokud chcete zamířit hlavně do bezpečné země, Řecko je tou správnou volbou. Navíc jsou zde nádherné písčité pláže i pláže s menšími kamínky, křišťálové moře, pozvolný vstup do vody, takže opět super místo pto dětské hry ve vodě.

Turecko

Dovolená v Turecku se vám určitě vyplatí. Dokážete si zde totiž užít zábavu za skvělou cenu a to pak z dovolené budete mít ještě větší radost. Zejména pokud toužíte po klidném pobytu. Vybrané hotely dělají navíc programy pro děti, takže si dovolenou užijí i vaši nejmenší.

EgyptV Egyptě si určitě užijete pohodovou dovolenou. Příjemné počasí, krásné moře, výborné hotely a služby, tohle všechno vás tady čeká. Určitě si zde užijete potápění a objevování podmořského světa. Kromě toho, většina hotelů má dětské hřiště s různými atrakcemi a dětskými kluby.

Španělsko

Ve Španělsku je populární hlavně pobřeží Costa del Almeria, kde jsou pláže s pozvolným vstupem do moře, což rodiče dětí určitě ocení. A když si budete chtít s dětmi užít jinou zábavu, než cachtání v moři, můžete navětívít některé aquaparky a brouzdaliště.

Mallorca Koupání na Mallorce je bezpečné hned z několika důvodů - nejsou zde žádné velké vlny, vstup do moře je pozvolný a písek je plážích je velmi jemný. Kromě toho je zde mnohem více věcí, které si s dětmi můžete užít. Například Marineland je zábavní park s delfíny a dobrodruzi si zamilují Akvárium v Palma de Mallorca.

Kréta

Kréta je jeden z nejkrásnějších řečkých ostrovů a určitě vás potěší čistým mořem a nádhernými plážemi, které si zamiluje každý. Ve volných chvílích si můžete užít procházky po okolí, kdy budete poznávat zdejší přírodu a kulturu.

Pár rad na závěr

  • Spousta hotelů v různých destinacích nabízí programy pro děti. Určitě není na škodu, když si zjistíte, jestli to nabízí i ten váš, abyste si na chvilku mohli na dovolené i odpočinout.
  • Některé hotely ubytují děti zdarma
  • Je dobré si zjistit, jak daleko je vaše ubytování od pláže, abyste se nemuseli s dětmi nemuseli každý den ujít velký kus cesty, mohlo by vám to dovolenou znepříjemnit.
  • Pokud doma máte různé hračky do vody, vezměte si je sebou. Děti se tak zabaví, aniž byste museli vymýšlet nějaké složité hry.
  • Na písčitých plážích můžete děti nechat stavět různé hrady z písku. Vy tak na chvilku budete mít čas sami pro sebe.
  • Když se vydáte na prohlídku přírody, můžete dětem vymyslet naučnou hru, kdy mají poznávat, co vidí, aby je prohlídka nezačala nudit. 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.