Nákupy v Drážďanech - průvodce obchodními domy

Evropa

Přidal lenule001, dne 27. 12. 2017,  0x

Nákupy v Drážďanech - průvodce obchodními domy

Drážďany patří mezi nejkrásnější evropská města podobně jako naše krásná Praha. Když už tam budete, nezapomeňte si prohlédnout úchvatné památky, dát si něco dobrého na zub a pak hybaj na nákupy. Drážďany jsou totiž skvělým místem k utrácení peněz, věděli jste to?


Pro někoho už to žádné tajemství není a do Drážďan si pravidelně jezdí obnovit šatník a provětrat peněženku. Pro jiné Drážďany představují pouze Primark. To však není pravda. Drážďany nabízí mnohem více nákupních možností a uspokojí každého shopaholika, ať už chcete utratit co nejméně nebo naopak neřestně mnoho peněz.


Nakupování v Drážďanech není jenom Primark

Výše už jsme naznačili hlavní nákupní lákadlo, který představuje irský obchodní řetězec Primark. V nákupním centru Gallery v centru města zabírá dokonce tři patra a jezdí sem nakupovat lidé z blízkého i vzdálenějšího okolí, Čechy nevyjímaje. Nabídka módního zboží je ohromná, ale především nechutně laciná. Tak nechutně, že i vy budete odcházet vyšťaveni a s rukama plných tašek, které se vám nevejdou do kufru.


Nejoblíbenější obchodní domy v Drážďanech

V žádném případě vám nebudeme zakazovat chodit do Primarku. Chcete-li si užít nezřízené nakupovaní, Primark vás plně uspokojí. Není však jediný. V Drážďanech se nachází další nákupní centra, které uspokojí nejen váš šatník. Pojďme se na ně podívat.


Altmarkt-Galerie - přes 200 obchodů na jednom místě

Hned vedle nejznámějšího náměstí Altmarkt narazíte na stejnojmenný nákupní dům Altmarkt-Galerie. Celkem má 4 podlaží, na kterých se nachází více než 200 obchodů, obchůdků a butiků. Nejlepší z nich je americká značka Hollister. Budete si připadat jako na pláži a mile vás překvapí přátelští a hodně upovídaní prodavači. Nejvíce paf ale budete z kalifornské módy provoněné editovaným parfémem.


Adresa:

Webergasse 1, 01067 Dresden, Německo


Otvírací doba: 

Po-So: 10:00-21:00

Ne: Zavřeno


Quartier and der Frauenkirche (QF)

Máte dost přeplněných obchodů a levného zboží? Jste poněkud nároční? Libujete si v designu a značkovém zboží? Neexistuje jiná možnost, musíte do nákupního centra QF, které se nachází naproti fascinujícímu kostelu Frauenkirche. Najdete zde obchody se značkovým a luxusním zbožím. Nakoupíte zde nejen luxusní módu, ale také značkový porcelán, nejmodernějších techniku a vůbec vše drahé, co vám přijde na mysl.


Adresa:

An der Frauenkirche 1, 01067 Dresden, Německo


Otvírací doba:

Po-So: 10:00-19:00 

Ne: Zavřeno

Globetrotter pro sportovce a outdooristy

Móda vás nezajímá. Důležité je to, zda nová bunda nepromokne a vydrží nárazy silného větru i ve vysokých nadmořských výškách. Boty nemusí být na podpatku, hlavně z nich nesmí bolet nohy po celodenním šlapání v horách. Jste to vy? V Drážďanech prostě musíte navštívit obchodní dům specializovaný na outdoor. Čtyři patra, desítky obchodů a přes 700 značek. Mohli byste si přát více? Ano. Vyzkoušet si můžete vybavení na horolezecké stěně, také zde mají kabinu simulující déšť i sněhovou vánici a v přízemí lze naskočit na kajak a zjistit, jak se na něm pluje proti proudu.


Adresa:

Prager Str. 10, 01069 Dresden, Německo


Otvírací doba:

Po-So: 10:00-20:00

Ne: Zavřeno
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.