Primark Vídeň - vše co potřebujete vědět

Evropa

Přidal admin, dne 27. 12. 2017,  0x

Primark Vídeň - vše co potřebujete vědět

Asi nejznámější Primark se nachází v Drážďanech. Není však jediný. Například jihočeši to mají mnohem blíže do Primarku v Linzi a Moravané zase do Vídně. Ti se vůbec mají nejlépe. Vídeň má totiž Primarky hned dva - jeden kousek před městem a druhý na jihu.


Primark se stal synonymem pro levné nákupy trendy módy, módních doplňků i drobného bytového vybavení. Jelikož zatím nemáme “vlastní” český Primark, musíme za hranice. Naštěstí to nemáme tak daleko. Tak například Vídeň se od českých hranic nachází, “co by kamenem dohodil”, a navíc je možné s obměnou šatníku spojit poznávací procházku jednou z nejkrásnějších evropských metropolí.


Vídeňský Primark - kde leží

Už jsme to nakousli výše. Vídeň má Primarky dva. Ten první se nenachází tak docela ve Vídní, ale pár minut jízdy před městem v městečku Gerasdorf v nákupním centru G3. Pokud kolem Vídně pouze projíždíte a nechcete si Primark ujít, tento bude lepší volbou. Najdete jej na níže uvedené adrese, kterou si jednoduše zadáte do navigace. Do tohoto nákupního centra jezdí také veřejná doprava i bezplatné autobusy.


G3 Shopping Resort

G3 Platz 1

Gerasdorf bei Wien


Na jihu Vídně se nachází nákupní centrum Shopping City Süd (SCS), kde leží druhý Primark. Opět sem jezdí bezplatné autobusy i veřejná doprava a snadno se sem dostanete i vlastním autem. Stačí zadat správnou adresu.


SCS Shopping Center Süd

Galarie 85

2331 Vösendorf, Austria


Primark - největší nákupní centrum s levnou módou

A proč byste vůbec měli nějaký Primark vzít na vědomí? Vždyť obchodů s módou máme i u nás ohromné množství. Je to jednoduché. Primark nabízí módu podle nejnovějších trendů pro ženy i muže v každém věku včetně módních doplňků. Co je však hlavní, má velký výběr a především bezkonkurenčně nízké ceny. Ceny za kus zde začínají i na jednom euro. I s minimálním rozpočtem můžete vždy vypadat skvěle.


Na co vše se můžete v Primarku těšit? Asi vás nepřekvapí, že nejvíce si Primark oblíbilo něžné pohlaví. Dívky a dámy tento obchod milují, protože zde seženou skvělé módní kousky a všechny další ženské “serepetičky”. Co na tom, že tričko nebo kalhoty unosí jednu sezónu? Vždyť je to skoro zadarmo. A jak ženy velmi dobře ví, móda je velmi přelétavá dáma. Právě proto má Primark nejbohatší nabídku právě pro ženy. Dobře zde nakoupí ale i pánové a pestrá nabídka je určená i pro nejmenší. Část nabídky zahrnuje také zajímavé doplňky do bytu.


Shrňme si stručně a jasně výhody a nevýhody nakupování v Primarku:

  • bohatý výběr zboží

  • velmi nízké ceny

  • aktuální módní trendy

  • všechno na jednom místě

  • v Česku není jediný Primark

  • příliš mnoho lidí

  • absolutní chaos při nakupování

Pokud se chystáte do Vídně a nevadí vám “větší” množství lidí na jednom místě, zaskočte si nakoupit do Primarku. Pokud milujete přehrabování a všudypřítomný chaos vás nijak neděsí, může vás Primark dokonce bavit.


Otevírací doba

Primark můžete navštívit šest dní v týdnu. Výjimkou jsou neděle a státní svátky, kdy jsou zavřené všechny rakouské obchody bez výjimky. Nejlépe uděláte, když do Primarku vyrazíte brzy ráno. V obchodě vás příliš nebude a nákupy si užijete bez šílených front a rozházených hromad oblečení na 100 procent. Horší je to odpoledne, v sobotu a úplně nejhorší nákupní horečka postihuje Primark v průběhu vánočních svátků a po novém roce, kdy v Primarku nakoupíte opravdu za hubičku.


Otevírací doba Primark v nákupním centru G3 Gerasdorf:

Pondělí až středa: 9:30-19:00

Čtvrtek a pátek: 9:30 - 20:00

Sobota: 9:30 - 18:00

Neděle: zavřeno


Otevírací doba Primark v nákupním centru SCS ve Vídni:

Pondělí až středa: 9:30-19:00

Čtvrtek: 9:30 - 21:00

Pátek: 9:30 - 19:00

Sobota: 9:30 - 18:00

Neděle: zavřeno


3 tipy, jak si užít nákupy v Primarku:

1. Odložte si před nákupy

Kdo by to neznal. Vejdete do přetopeného obchodního centra a zejména v zimě vám překáží kabáty, svetry a tašky s nákupem z ostatních obchodů. Primark má pro kupující šikovné úložné skříňky, do kterých si můžete uzamknout věci, které při nákupech rozhodně nebudete potřebovat.


2. Pozor na odlišné velikosti

Primark je irský obchodní řetězec a využívá anglické číslování oděvů a obuvi. Například velikost 36 odpovídá anglické velikosti 6. U kalhotek se však používají písmena. Pokud tedy nechcete nakupovat pouze pro sebe, ujistěte se, že víte, jaké velikosti máte kupovat.


3. Vybrané zboží si vyzkoušejte

Děsí vás fronty před kabinkami, a tak nakupujete bez zkoušení? Někomu to možná vyjde, další ale zjistí, že mu polovina nákupu vůbec nesedí. Sice se jedná o pár korun, přesto je škoda vyhazovat peníze jen tak. Ideální je nakupovat dopoledne nebo si můžete obléknout legíny a tílko a zkoušet si oblečení mimo kabinky. Nebudete zdaleka jediní, kdo tak činí.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.